O dealerství

Naše společnost AUTOMOTLAND CZ s.r.o. byla založena v roce 1994, jako autorizovaný dealer osobních a užitkových vozů zn. RENAULT. Otevřeli jsme svůj první autosalon v Hlučíně, jako Renault partner a nabídli zákazníkům celou modelovou řadu vozů Renault, včetně veškerých servisních prací a to jak karosářských, tak mechanických.

tema-motoland.jpg

O nás


V roce 1998 jsme získali statut koncesionář Renault. S přibývajícím počtem klientů vyvstala otázka zvýšení kapacity servisnách a prodejních prostorů. Z toho důvodu bylo v lednu 2005 otevřeno autocentrum v Opavě, na Těšínské ulici. Naše služby jsme zde rozšířili o Centrum užitokových vozů a vlastní lakovnu.

V roce 2006 jsme se rozhodli pro stavbu nového autocentra v hlučíně na Ostravské ulici, které se nám podařilo v roce 2007 otevřít.

Díky maximálními úsilí o plnou spokojenost svých zákazníků jak při nákupu, tak při následném servisu vozů, si naše společnost udržuje vysoký standard kvality svých služeb. Důlazem jsou přední umístění v žebříčku hodnocení importérem Renault ČR, a.s. Tato hodnocení jsou vypracována na základě ohlasů Vás, našich zákazníků a umožnila získat společnosti AUTOMOTOLAND CZ s.r.o. prestižní ocenění - Certifikát kvality služeb. Všechna ocenění jsou pro pracovníky naší společnosti zavazující a motivující ke stále většímu zdokonalování svých znalostí a dovedností ve prospěch Vás a Vašich přání.

Jsme držiteli certifikátů ISO 9001 a Renault Global Quality Award.

Prodáváme vozy značek